.

.

MUMA Тешки Гума Вртливата Castors Количка Мебел Замена Casters Молчи Тркала Индустриска Опрема Тркала Механички Тркала (Боја : Насока, Големина : 4-инчен)

MUMA Тешки Гума Вртливата Castors Количка Мебел Замена Casters Молчи Тркала Индустриска Опрема Тркала Механички

DEN 2049.60

Износ
Во продавницата.

◆ТЕШКИ РИЦИНОВО ТРКАЛА дијаметар е 75мм/100mm да се направи вчитување капацитет до 300kg за заклучување casters.Тие се на мебел casters кои се користат за workbench или проект прашања да направи да се чувствувате задоволни. ◆ВРТЛИВАТА CASTERS СО СОПИРАЧКИ : кога ќе се применуваат на рачката кочница, тоа не се заклучи на двете тркала вртење и ротирање и ќе биде зглобот кога ќе ја откажете лост кочница. ◆ТИЕ СЕ ПЛОЧА CASTERS,нивните топ плоча големина е 94mm 62mm x,можете лесно да се закачите на workbench casters на вашиот мебел,шопинг количка,фиока или кабинет лесно и возен без проблеми на земјата, без никакви писклив бучава. ◆ОВИЕ РИЦИНОВО ТРКАЛАТА се со сина боја и направени од полиуретан материјал кој е мек за да се заштити тврдо дрво подови и се тркалаат тивко во насекаде. ◆УСЛУГА:Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил штом е можно и ќе се потрудиме да ви помогне.Производ description Material : Rubber Color : Blue Wheel дијаметар : 3 инчи - 75mm / 4 инчи - 100mm Installation висина : 100mm/124mm Tread ширина : 32mm Base плоча големина : 94*62mm Center дупка растојание : 75*45mm Bearing капацитет : 300kg Base плоча дебелина : 3.0 mm Special функција : Вртливата 360 степени rotary Use за : Мали workbench,мебел,маса,шопинг количка за сите дрвени предмети подови.Вие не мора да се грижите штетата од нашите castors.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.Ви благодариме!Пакет содржина : 1 x вртливата рициново тркала●Професионален и пријателски услуги на клиентите : Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.● Се надевам дека ќе има добар шопинг искуство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите