.

.

5Pcs Еднакви Права Вода Прочистувач 3/8 OD Црево Брза Конекција Топката Вентил RO Вода Reveser Осмоза Аквариум Систем Фитинзи

5Pcs Еднакви Права Вода Прочистувач 3/8 OD Црево Брза Конекција Топката Вентил RO Вода Reveser Осмоза Аквариум

DEN 920.64

Износ
Во продавницата.

5 Pcs Еднакви Права Вода прочистувач 3/8" OD Црево Брза Конекција Топката Вентил RO Вода Reveser Осмоза Аквариум Систем Фитинзи.Спецификација : Име на Производ : Топка Вентил Одговара за : Вода Диспензерот Цевка OD : 3/8" Фит за Цевка со Надворешен Дијаметар : 10мм Материјал : ПОМ(Polyoxymethylene) Боја : Бела , Сина Пакет Содржина : 5 X Топката Вентил Големина C onersion Т во можност/ Форма Обезбедува Препораки М etric систем 01 02 03 04 јас nches 1/4 1/8 3/8 1/2 Цевка OD 3.2 mm 6mm 10мм 12mm М ale тема 9.7 mm 13.2 mm 16.5 mm 20.5 mm Женски навој 9mm 12.2 mm 15.7 mm 19.6 mm.

Параметрите на производот

Product Name:
Ball Valve
Fit for:
Water Dispenser
Tube OD :
3/8
Fit for Tube :
Outer :
Diameter:
10mm
Material:
POM(Polyoxymethylene) :
Color:
White , Blue
Package Content:
5X Ball Valve
Size C :
onersion T :
able/ :
The Form Provides References :
etric system :
nches :
Tube OD :
10mm :
12mm :
ale thread :
9.7mm :
13.2mm :
16.5mm :
20.5mm :
Female thread :
12.2mm :
15.7mm :
19.6mm :

Им се допаѓа и на купувачите