.

.

SoGuDio Имајќи Челик Топката Висока Прецизност G10 Завртка Челик Топката, Имајќи Челик Топка, 3.47/3.48/3.49/3.5/3.505/3.51/3.52/3.56 мм, 200 компјутери-3.51 mm Челик Топка (Боја : 3.46 mm)

SoGuDio Имајќи Челик Топката Висока Прецизност G10 Завртка Челик Топката, Имајќи Челик Топка, 3.47/3.48/3.49/3.5/3.505/3.51/3.52/3.56

DEN 1343.76

Износ
Во продавницата.

Материјал:Овие челични топки се направени од висок квалитет, имајќи челик за притисок отпор и отпорност на триење.Висок квалитет на материјалите може да ви донесе добро искуство.Погоден за висока прецизност опрема.На носечка челична топка има висока прецизност и висока цврстина,.Мазна површина, заобленоста и се носат, не е лесно да ' рѓа.Челични топки се ултра-прецизност механички челични топки.Широка Примена:прецизност челични топки се користи главно за индустриски производи, како што се хардвер алатки, електрични апарати, casters, лежишта, etc Application : Имајќи челични топки се широко се користи во голема брзина и ниска бучава лежишта, велосипеди, мотоцикли, автомобили, слајд шини, универзална топки, багаж, електроника индустрија, а исто така може да се користи за мелење други медиуми.G10 имајќи челични топки може да се користи за прецизни опрема, како што топката завртки, лизгачот водичи, линеарни лагери, итн.Топло Забелешка : Овие Мали Димензии Топки Се Цврсти Челик, ве Молиме, Чувајте Ги Подалеку од Деца Под 6 Години.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите