.

.

Qmxo 75L Мексико Шеќер Черепот Гитара Перење Забавува Расклопна Големи Облека Најлон Ткаенина Перење Кошница Торба со Проширена Памук Рачки за Облека, Играчки

Qmxo 75L Мексико Шеќер Черепот Гитара Перење Забавува Расклопна Големи Облека Најлон Ткаенина Перење Кошница

DEN 887.76

Износ
Во продавницата.

Големина : Перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 75 L.Материјали : облека забавува се направени од најлон крпа, внатрешниот донесе PEVA водоотпорен слој, тоа може да се задржи зачувани ставки сува, се справи со памук јаже.Функција : Нашата перење забавува може да застане и да се задржи исправена од своја за многу долго време, доста удобен; рачката на перење забавува се врши на продолжена памук јаже за лесно носење.Перење бин лесно може да се здипли во едно парче за да зачувате простор кога не е во употреба.Се применуваат : Совршен за универзитетот спални, campers, хотелот употреба,станови, апартмани, бебе градинки, помошни простории и шопинг објекти; Ние исто така да го користите за да ги зачувувате играчки, перници, направи вашиот дом повеќе чисто и уредно.Забелешка : Мие, а не машина перат, не избелени.Големина : Перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 75 LMaterials : облека забавува се направени од најлон крпа, внатрешниот донесе PEVA водоотпорен слој, тоа може да се задржи зачувани ставки сува, се справи со памук rope Feature : Нашата перење забавува може да застане и да се задржи исправена од своја за многу долго време, доста удобен;рачката на перење забавува се врши на продолжена памук јаже за лесно носење.Перење бин лесно може да се здипли во едно парче за да зачувате простор кога не се во use Apply : Совршен за универзитетот спални, campers, хотелот употреба,станови, апартмани, бебе градинки, помошни простории и шопинг објекти;Ние исто така да го користите за да ги зачувувате играчки, перници, направи вашиот дом повеќе чисти и tidy Note : Мие, а не машина перат, не избелени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите