.

.

CaTaKu Божиќ Tartan Plaid Перење Забавува, Божиќ Перење Кошница Голема Кутија за Складирање Водоотпорен Лесна за Носење за Семејниот Дом Перална, 12.6 x 11 x 22.7 Инчи

CaTaKu Божиќ Tartan Plaid Перење Забавува, Божиќ Перење Кошница Голема Кутија за Складирање Водоотпорен Лесна

DEN 695.52

Износ
Во продавницата.

Тоа ќе го направи вашиот дом уредно, донесе јасна и удобно за вас.7 во / 32 x 28 x 57.Нашите перење кошница е супер пространа и голем капацитет, кој е совршен за семејна употреба.Уникатен Дизајн : Ова перење торба е направен од висок квалитет на алуминиум справи, со мека пена рачка, така што ќе може да го одржи удобно и лесно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите