.

.

Traditioal Ацтеките Племенски Круг Перење Кеси Водоотпорен Забавува За Складирање Кошница Со Рачки И Drawstring Затворање Капак

Traditioal Ацтеките Племенски Круг Перење Кеси Водоотпорен Забавува За Складирање Кошница Со Рачки И Drawstring

DEN 743.76

Износ
Во продавницата.

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 13.8x17.3 инчи/35 x 44 cm.Големината попречи е голем и може да складирање на многу работи.Складирање Кошница е дизајн со рачки и drawstring затворање капак.Што е ова да го пореметат направени од?На Перење Попречува е направен на силна, носат-отпорни, и водоотпорен оксфорд ткаенина, кои може подобро да ја заштитите и чување на вашите алишта.Каде да се користи?Количка за перење кеси е многу погодна за кујна, дневна соба, купатило, плакар, игра соба и автомобил.Тоа може да се сместат облека, играчки, книги, итн.Моделот испечатени на чување попречува е смешно,уникатен и интересен.Различни модел може да се користи на друго место,ќе се забавуваат на вашето семејство.Облека за Нега : Тоа е укажуваат на тоа рака мие со ладна вода на овој кориснички перење кошница.Квалитет : Ние сме многу сигурни во нашите производи и може да се купи нив, без грижи.Боја Одрекување : боја на вистински предмети може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите