.

.

Гумени Патка Перење Торба со Рамо Ремени Перење Ранец, Торба Drawstring Затворање Виси Забавува за Камп Дома Essentials Колеџ Dorm

Гумени Патка Перење Торба со Рамо Ремени Перење Ранец, Торба Drawstring Затворање Виси Забавува за Камп Дома

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Што виси рачка овозможува да се откажам торба директно на врата, бања, дневна соба, спална соба, и да зачувате простор за чување облека и играчки.3 со капацитет 100 L, што е многу поголеми од обичните перење ранци.5 (дијаметар) x 29.Многу погодна за laundromat, бања, колеџ студентите dorm соба, апартман, badroom, камп, патувања, итн.3 ВО 100 L голем капацитет може да се одржи на 2-3 носивост на перење, погоден за еден или семејна употреба.На drawstring дизајн на торба ви овозможува да не се грижите за работите што паѓа надвор.3 INMaterial : 600 D оксфорд cloth Features : Прилагодлив рамо ремени + Drawstring дизајн + Виси handle1. Нашите перење ранец, торба со прилагодливи рамо ремени, па може да се прилагоди на должината според вашата потреба носи тоа и да си одат надвор.5 (дијаметар) x 29.【100 L Капацитет】Нашите перење кошница торба големина е : 14.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите