.

.

Божиќ Перење Торба Ранец Тешки Перење Торба со Рамо Ремени Патна Торба за Перење Количка за Дома Чување и Складирање на Багажот

Божиќ Перење Торба Ранец Тешки Перење Торба со Рамо Ремени Патна Торба за Перење Количка за Дома Чување и Складирање

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Засилен крои гарантира дека шевовите ќе не солза лесно. - На перење ранец е отпечатена со исклучителна отпечатоци.Ве молиме не го присилува од чантата кога чистење.Засилен крои гарантира дека шевовите ќе не солза лесно и може да носи тежината на вашите дневни потреби. [Голем Капацитет]големината на 14.На ранец може да се рачни, обесени или назад, па можете да го користите погодно според различни ситуации.Оваа перење торба ќе биде вашиот најдобар партнер.7 инчен,ве молиме проверете дали се погодни за вашите деца пред да ги купат.Тоа ќе биде добро место за да ги красат вашата соба и заеднички прилики.3", што е доволно да се одржи на 2~3 парчиња на облека.ЗАБЕЛЕШКА - Оваа торба се 16.Секогаш постои една на различни графики, кои ќе бидат вашите омилени.Светла отпечатоци може да се збогати вашата соба.Зошто да се избере нашиот Голем капацитет ранец? - Големината на перење торба е 14. - На перење ранец може да биде укината. - На перење торба е направен од Goji најлон, која е мека, мазна, дише и удобно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите