.

.

Lvylov крупните Мрежа Измијте Перење Торба за Delicates 24 x 24, Бела

Lvylov крупните Мрежа Измијте Перење Торба за Delicates 24 x 24, Бела

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

издржливи.машина за перење.Големи и екстра јаки : нашата 24" x 24" (60 x 60 cm).патент со автоматско заклучување.Iextend животот.Lvylovs перење перење торба материјал е издржлив и обновливи : се направени од здрав, не-deformable, долго-траен полипропилен.Сапун и вода проток лесно преку мрежа, и на саќе дизајн има подобра глеѓ функција за оптимално чистење.Заштитете го Вашиот парична Казна Алишта Во машината За перење.Се Прошири Облека Живот.Предност на перење перење кеси : за Да се спречи носат ткаенина, деформација, напукнување цвест, копчиња и други додатоци предизвика cottony феномен штета и pilling феноменот на производи од волна итн.Перење торба, Дизајн со патент покрива, може да се спречи оштетување на други облеката во машина за перење процес, и да се спречи патент пукање во процесот на перење.Mesh торба за перење може да се мие со Домаќинство Хемиско Чистење.Деликатни алишта перење торба, Добро се организирате вашата валкана облека Мрежа материјал, 100% перат & анти-mildew Миење торба.Пред-вид перење во вреќи за да заштедите време подоцна - никогаш не губат оние чорапи повторно!.Патна торба за перење, Двојна Употреба, тоа може да се користи И во Машина за Перење и Машина за сушење алишта, Тоа исто така може да се користи како Пакување Коцка за време на вашето патување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите