.

.

Teblacker 21 Парчиња Диско Топка Торта Декорација 70-тите Диско Торта Декорација Диско Топка Toppers за Роденден Декорации

Teblacker 21 Парчиња Диско Топка Торта Декорација 70-тите Диско Торта Декорација Диско Топка Toppers за Роденден

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Пакување се Вклучени : ќе добиете 21pcs топката торта декорација со 3 големина,голема количина може да ви се исполнат за да се направи многу пати торта декорација,можете да ја користите оваа торта toppers за долго време.Додадете шарм на храна : Ова 70-тите диско танчери диско топка централен торта toppers одлична за ретро groovy роденден корист пензионирање годишнината свадба маса оркестарот 70-тите години.Значајно DIY Торта : Овие диско торта toppers може да биде украсена на разни колачи и десерти, создавајќи пријатна и романтична атмосфера.Погоден за родендени, свадби, семејни дружења, јубилеи итн.Не-токсични материјали : Нашата шарм бисер торта topper се направени од високо квалитетна стакло огледало и пена, не остар, хигиенски и сигурно.Издржливи и имаат светли бои, Погоден за повеќето банкет прилики.Топло Забелешка : cupcake toppers се за еднократна употреба и не се за јадење и наменет за декорација само, ве молиме да не ги ставите овие торта toppers во рерна и микробранова печка,и чувајте ја подалеку од деца и домашни миленици.Спецификации : Боја : Сребро Количина : 21 Парчиња Големина : 3 големина Материјал : Стакло и огледало и пена Карактеристики : 1.Оваа 70-тите диско танчери диско топка централен торта toppers одлична за ретро groovy роденден корист пензионирање годишнината свадба маса оркестарот 70-тите години 2.Ќе добиете 21pcs топката торта декорација со 3 големина,голема количина може да ви се исполнат за да се направи многу пати торта декорација,можете да ја користите оваа торта toppers за долго време.Пакет се Вклучени : 3*6cm 6*4cm 12*2.3 см.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите