.

.

Кејт Лопата Њујорк Schuyler Медиум Кожа Tote Торба

Кејт Лопата Њујорк Schuyler Медиум Кожа Tote Торба

DEN 4753.92

Износ
Во продавницата.

Кожа.Мазна кожа со zip врвот затворање.Фолија врежана лого.Внатрешни работи има две начин лопата жакард обвивка; двојна внатрешни работи се лизга џебови; еден zip џеб.Се справи со пад должина е 10.5"; прашина торба не се вклучени.Приближните димензии : 11"h x 11.5"w x 5.75"г.Кејт Лопата Њујорк мазна кожа zip врвот tote.Внатрешни работи се лизга џебови за да ви помогне да ги организирате сите ваши essentials.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите