.

.

Свет Научни Трансфер Pipettes, Општа Намена 87mm), 1.7 mL, 138020B (Случај на 5000)

Свет Научни Трансфер Pipettes, Општа Намена 87mm), 1.7 mL, 138020B (Случај на 5000)

DEN 3020.88

Износ
Во продавницата.

Не-токсични и хемиски инертен на биолошките течности и повеќето киселини.Може да биде топлина запечатени да се користи за течни складирање или транспорт.Pipettes може да бидат замрзнати во течен азот.Произведени од сопствени одделение на ниска густина полиетилен (ПЕНП) за да ги направи не-лизгава.Ова го прави Свет Научни pipettes лесно да се зафат со ракавици.Обичај пакување е на располагање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите