.

.

Телефон Tripod, Преносни Ќелија Телефон Камера Tripod Стои со Безжичен Далечински управувач, Флексибилни Tripod се Залагаме за Selfies/Vlogging/Стриминг/Фотографија Компатибилен ?

Телефон Tripod, Преносни Ќелија Телефон Камера Tripod Стои со Безжичен Далечински управувач, Флексибилни Tripod

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

【Enhanced Флексибилни и Издржливи Tripod Нога】Надгради и со висока густина гума-обложена материјал за безценните издржливост, прилагодлив гума зафат нозе се совршени за на отворено во било која позиција.Посебни Нео-гумени нозе и да Не се лизга нозе се обезбеди стабилен задржете или нерамна површина. 【Мулти-Агол Снимки Достапни Телефонски Tripod Стојат】360 степени вртливата топката заеднички им овозможува на вредноста на мулти-агол снимки, држете го вашиот мобилен телефон во двете портрет и вертикален режим.Лесна апликација и прецизно позиционирање со 360 °panning, да се прошири опсегот на снимки можете да направите. 【Lightwight Преносни Tripod со Далечински Shutter】На мобилен телефон tripod опремени со далечинска контрола ви овозможува да ги преземат слики или видео записи на оддалеченост од телефон или камера.Максималното растојание е околу 10m(30ft).Контрола од далечина,идеален за земање поединечни,групни фотографии со широк агол ставови. 【Универзална Компатибилен Tripod за Телефон и Камера】телефонот клип прилагодува помеѓу 2.25-3.75 инчи, работи formost smart-phones.By стандардот 1/4 завртка планината, можете лесно може да го закачите со дигитални камери, Gopro.Tripod може да се користи на i Pad или таблет застане. 【Компактен и Разновиден Рачни Tripod】Ултра компактна големина и разноврсна рачни tripod е одличен избор за vlogger во движење.Она што ќе добиете-1x Флексибилни Мини Tripod; 1x Телефон Зафат Планината; 1x Go Pro Адаптер; 1x Безжичен Далечински Блендата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите