.

.

UBeesize 60 Телефон Tripod со торбичката & Мобилен Телефон Планината Држач за во Живо Стриминг, со можност да биде продолжен Патување Лесни Tripod Стои со паметен Телефон, Безж

UBeesize 60 Телефон Tripod со торбичката & Мобилен Телефон Планината Држач за во Живо Стриминг, со можност

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

【Прилагодливи & Продолжи】На tripod е направен на 3 висока прецизност брзо ослободување на раководни позиции, што ќе ви овозможи да брзо да се движат на tripod височина од 16.8" 60".Тоа е за 10 "повисоки од други лесни патување tripods што може да се направи на стрелиште пошироко. 【3-Начин Пан Главата Tripod со Ниво Меур】Опремени со стабилна 3 начин на главата, може да контролираат секое движење на главата, пан, навалите и се движи од хоризонталните да вертикална камера насока, така што повеќе точни и веродостојни кадрирање и снимање може да се изврши.Во комбинација со удобна рачка и вграден во балон ниво, таа дава сè што треба да се создаде голем панорамски фотографии. 【Универзална Компатибилен & Преносни】Само 1.4 lb тежина може да ги поддржи најчестите уреди како и сите видови на паметни телефони, акција камери и влез на ниво SLRs.На дното на tripod е направена со не се лизга гумени нозе.Со овој tripod, може да се земе многу убави фотографии или vlogging дури и на груб патот. 【Телефон Носителот & Безжичен Далечински】На мобилен телефон tripod доаѓа со мобилен телефон носител (прилагодливи помеѓу 2.16-3.93 инчи), погоден за Галакси, Huawei, итн.Со безжичен далечински компатибилна за i OS и Android, можете лесно да се контролира со мобилен телефон ја камерата за да правите selfies или групни фотографии од далечина и до 10 m / 33 ft. 【1/4 Универзална Завртка & торбичката】Со стандардна 1/4 завртка планината, можете лесно да се качи на Gopro дигитална камера.Придружени со 16.8-инчен виткање големина носење кои можете да ги носите со вас.Тоа е многу погоден за патување, backpacking, плажа патување, долги патувања, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите