.

.

ULANZI Телефон Tripod Планината ST-06S, Универзална паметен Телефон Планината Адаптер со 2 Ладно Чевли, 360° Ротира и Прилагодливи Мобилен Телефон Клип Менгеме Носителот, Ком

ULANZI Телефон Tripod Планината ST-06S, Универзална паметен Телефон Планината Адаптер со 2 Ладно Чевли, 360°

DEN 382.80

Износ
Во продавницата.

2 Стандард Ладно Чевли и 1/4" Завртка Дизајн : мобилен телефон tripod планината надградува, е стандарден 1/4" завртка дупки и две ладно чевли месеци. 1/4" завртка дупки може да се инсталира на tripods, selfie стапови, стабилизатори и други додатоци; 2 ладно чевли месеци може да се поправи микрофони, фотографија светла и друга опрема.Секој Агол, Наместо на Топката Главата : традиционалните паметен телефон tripod планината не може да се прилагоди на Z-оската агол, но нашите телефонски tripod адаптер ST-06s прилагодливи агол дизајн ви овозможува да се прилагоди на теренот агол на tripod или камера топла чевли без топката главата.Тоа е повеќе удобен и лесен за употреба.Ажурирање и Побезбеден Дизајн : Ulanzi телефон планината надградба на традиционалната инсталација метод, притисни и заклучување со едноставно притиснете го копчето, полесно да ја користите.Дебела не се лизга силикони подлога и подобрување на фиксна опрема, тоа нема да му наштети на телефон додека се држи цврсто, на мобилен телефон клип е постабилна. 360° Ротирачки Tripod Телефон Носителот : Можете да ги ротирате вашиот телефон од режим на портрет (вертикална) во режим на пејсаж (хоризонтална).Ulanzi мобилен телефон држачот за tripod дизајн го прави полесно за вас да се најде најдобрите агол на снимање и фотографирање секој момент од вашиот живот со преземање на слики и фотографии.Мини Големина и Широк Компатибилност : Мерење само 51g, телефонот се стега е компатибилен со i Phone 12 11 Про Max X XR Xs Max 8 7 Плус SE, Samsung Галакси S20 S10 S9 Забелешка 10 9 Google Huawei и така натаму (било кој паметен телефон во 2.36 инчен да 3.54 инчен широк).Ќе ви се допадне за да ги задоволат вашите потреби, без отстранување на телефонот случај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите