.

.

Телефон Живеат Tripod 1.5 М Tripods се Залагаме за Фотографија, Пополнете Светлината Водител на Опрема Додатоци Selfie Рамка Отворено SLR Камера Стапови (црвено)

Телефон Живеат Tripod 1.5 М Tripods се Залагаме за Фотографија, Пополнете Светлината Водител на Опрема Додатоци

DEN 562.80

Износ
Во продавницата.

1.5 М Телефон Живеат Tripod се Залагаме За Фотографија, Пополнете Светлината Водител на Опрема Додатоци Selfie Стојат Selfie Рамка Отворено SLR Камера Стапови алуминиум легура црвена/црна боја 150cm Висина Складирање висина 50cm Клип опсег за 6-10cm Bluetooth далечински без батерија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите