.

.

Sibosz паметен Телефон Зафат за Носител со Bluetooth Камера Shutter Далечински управувач, 2500mAh Полнач за iPhone, Samsung, Google Пиксели, паметен Телефон

Sibosz паметен Телефон Зафат за Носител со Bluetooth Камера Shutter Далечински управувач, 2500mAh Полнач за

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

-Излезна моќ : мобилен телефон 5 W, 7. -Материјал : ABS и цинк легура. 【Пакет Содржина】Bluetooth телефон рачка, rotatable телефон tripod адаптер, микро usb-кабел .Просторот вашиот видео уреди и уживајте фотографија!. -15 W 5 во 1 брзо магнетни безжичен полнач. 【3 во 1 паметен Телефон Видео Комплет】 повеќе монтажа локации се сретнат разни потреби, совршен за да се видиме во живо стриминг & video & vlog &.v -Влезни параметри : 9 V/4А-12 V/2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите