.

.

Тркалото се Стега за Заклучување Безбедност Гуми за Заклучување Анти Кражба на Возило за Заклучување Max 15.5 инчни Гуми Ширина и 8.5 инчен Достигне Универзалната Одго?

Тркалото се Стега за Заклучување Безбедност Гуми за Заклучување Анти Кражба на Возило за Заклучување Max 15.5

DEN 1020.00

Износ
Во продавницата.

МАКС 15-1/2" ШИРИНА на ГУМА : Оваа приколка заклучување за Приколки,Караван,чамци,АТВ е, Мотоцикли,campers, градежна опрема.ВИСОКО БЕЗБЕДНОСТ : Приколка гуми брави се силни челична конструкција со целосна заварување, воланот гуми заклучување за да спречите приколка возен далеку.ВИСОКО ВИДЛИВИ : Светло жолта приколка тркала подигање со мека ПВЦ обложени со оружје заштита на тркала заврши за АТВ Приколката.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Стави анти кражба Гуми за заклучување на воланот, притисни до надминете тесно, self-locking.ГОЛЕМА РЕЗЕРВНИ СЛУЖБА : Ние ќе ви ги даде најдобро решение во рок од 1 работен дена ако кој било проблем.Се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака. 1 Година Механички Гаранција.Завртете го копчето, цилиндар ќе скокаат, се повлече на ноктот.Одговара на воланот, притисни на ноктот.Притисни за заклучување цилиндри во дупка.Се покријат со водоотпорен капа.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : .Не обидувајте се да се движат на возило со KAYCENTOP автомобил безбедност тркала заклучување опремени.Пакетот Вклучува : . 2 ×Копчиња. 1 ×Тркала Стегач За Заклучување.Безбедноста на вашиот автомобил со KAYCENTOP брави!.Ова е еден универзален тркала заклучување анти кражба приколка подигање заклучување спречува тркало да се тркалаат подалеку.Повеќе безбедност и relex за вашиот приколка Караван чамци atv настана Мотоцикли campers градежна опрема.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите