.

.

Сет од 4 14x1.5 Veritek Хром Acorn Булбус Тјунер 1.75 Инчен Тркала Брави за Резервни Сопствени Тркала SUV Камион

Сет од 4 14x1.5 Veritek Хром Acorn Булбус Тјунер 1.75 Инчен Тркала Брави за Резервни Сопствени Тркала SUV Камион

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Вклучува 4 Acorn Булбус Тјунер Стил Хром 14x1.5mm Тркала Брави За Камион SUV Резервни Сопствени Тркала.Тема : 14x1.5 Хексадецимален : 13/16" Вкупна Должина : 1.75".Седиште : 60 Степен Конус Седиште.Топлина Третираат 10.9 Одделение Челик Материјал.Студената Фалсификувани За Зголемена Сила и Издржливост.Ги исполнува или го Надминува ОЕМ Фабрика Стандарди.Хром.Црна Електро-обложено заврши.Нашите предмети одат под 96 часа на сол тестирање стандард.Топлина Третираат 10.9 Одделение Челик Материјал / Хром Финиш.Секој Повлечи Орев Е Страна Полиран или Падна Пред Позлата Резултира Со Подолго Траење Супериорен Заврши.Произведен да OEM Фабрика Стандарди.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите