.

.

Пикадо Златен Трофеј, 5.2 Рачни Големина Погодни за Спортски Лига Првенство Фаза Награда оскар во Кој Детално Пикадо Дизајн со Златен Хром и Влакна Завршувањето

Пикадо Златен Трофеј, 5.2 Рачни Големина Погодни за Спортски Лига Првенство Фаза Награда оскар во Кој Детално

DEN 372.00

Износ
Во продавницата.

Дефанзивниот Играч на Year The топ-вршење играч во одбрана линија во текот на сезоната добива награден.Им даде на овој пикадо златен трофеј за да се заблагодарам на тимот или некој посебен - тренер, играч, ментор или некој близок кој помогна да сте во вашиот пикадо патување.75" (W) - совршен и ефикасна рачни фаза награда големина на наградата на секој член на тимот за време на наградата-давање на церемонијата!Прифатлива уште атрактивна, тоа е голема за да ги задоволи било пикадо презентација потреби.Совршена награда за вашата ѕвезда играчите!.Ова го прави популарен избор како награда трофеи за пикадо првенства!. ????【ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА】 : Нашата мала но впечатлива пикадо трофеј стои смело со димензија на 5.Додека влакна се зголемува долговечноста, хром дава на трофејот слој на заштита дека ќе го зачува својот прекрасен сјај и боја.????【ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ】 : Со намера за остварување на траен квалитет и возвишеност, нашите пикадо трофеј е изграден целосно вклучувајќи база со трајни влакна и златна хром по завршувањето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите