.

.

Фантазијата Награди - Фантазија Фудбалски Шампион 16 Инчен Трофеј

Фантазијата Награди - Фантазија Фудбалски Шампион 16 Инчен Трофеј

DEN 1679.76

Износ
Во продавницата.

????ОВА Е ТРОФЕЈ ВАШАТА ЛИГА Е НА ЧЕКАЊЕ ЗА! - Сосема нов дизајн за 2021. ????НАШИТЕ СМОЛА ВРЗ ОСНОВА ТРОФЕИ СЕ НАПРАВИ СОЛИДНА! - Секој мерење во над 4 кг, и високи 16 инчи висок!. ????ПОМИНЕ НИЗ! - На шампионите добиете за да се прикаже нашата убава трофеј за фали права до следните години нацрт!.НАЈГОЛЕМ ТРОФЕЈ ЗА ВАШАТА ФАНТАЗИЈА ФУДБАЛСКАТА ЛИГА ПРИСТИГНА!Сега вие и вашите пријатели да се победи на вашата сопствена солидна трофеј што вика фали права, како никогаш досега!Додадете некои зачин оваа година и изненади сите со трофеј денес!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите