.

.

Yamix 6Pcs 1/160 N Скала Модел Возови Железнички неблагодарна Работа Песна Тест Патеката Валчести Лежишта Колички Модел

Yamix 6Pcs 1/160 N Скала Модел Возови Железнички неблагодарна Работа Песна Тест Патеката Валчести Лежишта Колички

DEN 772.56

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Имајќи го поставува мора да работат со ролери тест застане.Се прилагодат на N скала воз модел на најпознатите брендови на пазарот.Имајќи сетови (ролери колички) може да тест моделот воз на патеката или распоред на песни.Висока прецизност печатење на 3d печатени делови обезбедува инсталација точноста и модул сила.Позиционирањето челик pin-от е направен од имајќи челик, што е потешко и повеќе носат-отпорни. 304 солидна нерѓосувачки челик вратило, бакарни легури масло лого, се направи пред се вози работа стабилни, ротација е повеќе деликатна.Спецификации : .Материјал : 304 Солидна Нерѓосувачки Челик + Бакарни Легури + 3 D Печатење .Производ Тежина : 10g Пакет Содржина : .6 x Имајќи го поставува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите