.

.

Winhurn Жените V Деколте, Tee Кошули Везови Геометриски Тај-боја Копчиња Долг Ракав Pullovers Тебе Henley Блуза T-Shirt

Winhurn Жените V Деколте, Tee Кошули Везови Геометриски Тај-боја Копчиња Долг Ракав Pullovers Тебе Henley Блуза

DEN 2121.60

Износ
Во продавницата.

За Големина На : 1. TPlease овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.Превозот time Package вообичаено, пристигнуваат во рок од 7-15 работни дена, со следење на број.Прилики : Пролет, есен и зима, Секојдневен, Основни, Датум, Страни, Отворено, на Плажа.лабава блузи, за жени долг ракав.44" Биста : 114cm/44. Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Recmmend една големина нагоре.Голем пад подарок за Денот на Вљубените,денот на благодарноста,велигден,божиќ,нова година,ноќ,вечер,забава, clubwear,streetwear,ден,итн.94"Големина : XL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Должина : 56cm/22.87" Биста : 94cm/37.26" Биста : 99cm/38.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите