.

.

Tonnino Туна Филети Ниско ниво на Калории и Глутен Слободни Yellowfin Canend Премиум Туна во Изворска Вода 4 Оз (Пакување од 12)

Tonnino Туна Филети Ниско ниво на Калории и Глутен Слободни Yellowfin Canend Премиум Туна во Изворска Вода

DEN 1018.08

Износ
Во продавницата.

Здраво Тело Здрав Душата : Гастрономски туна, ниско ниво на натриум и холестерол, но е на високо ниво на deliciousness и протеини за брзо губење на тежината.Tonnino гастрономски туна филети ќе биде одличен прилог на вашето кето исхрана.Глутен-слободно : Здрава и исклучително вкусно гастрономски премиум yellowfin туна и ventresca туна филети, сите наши производи се глутен-бесплатно, Делфин безбедно и ниска меркур.Wild-фатени со одговорност и рака спакувани.Одличен извор на омега 3 за деца.Не-гмо Потврдена : Tonnino производите се 100% Yellowfin гастрономски филети.Член на кралското семејство гастрономски Туна.Нашите Ventresca и Маслиново Масло вкусови се Кошер премногу.Уживаат во искуството кое само потполно природен, морска храна и состојки имаат.Одличен Подарок : Tonnino туна филети се одлични опции како водителка на подарок, за некој посебен пријател, роденден или вечера со пријатели, откако ќе се залак на овие гастрономски Туна филети тоа ќе биде премногу тешко да се врати на редовните Туна, и тие ќе се сеќавам на кој покажа вистинска екстра вкусни Tonnino е вкус за нив.Се подготвени Да Уживате : Секој Пакет Содржи 6 Tonnino Премиум Гастрономски jarred туна filets 6.7 оз.Вкус Име : Изворска Вода | Големина : 4.94 Унца (Пакување од 12).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите