.

.

IUGGURL 3 Лице Гумени Брод, се Шири Гумени Кајак со Воздушна Пумпа Јаже Гребло Поправка Печ, 1,2,3 Лице Рибарски Брод Пакет за Возрасни и Деца

IUGGURL 3 Лице Гумени Брод, се Шири Гумени Кајак со Воздушна Пумпа Јаже Гребло Поправка Печ, 1,2,3 Лице Рибарски

DEN 2159.76

Износ
Во продавницата.

1. Овој производ е направен од ПВЦ материјал, со што ќе се прошири и договор со топлина, и големината грешка на 3-5cm е нормален феномен;. 2. Во нормална температура, на надувување брод може да бидат напумпани веднаш.За почетна инфлација, ве молиме оставете го за 8 часа (по можност 12 часа) пред да го користите.На drawstring и зглобовите во воздухот комора треба визуелниот процес;. 3. Во ниска температура услови (под 18°C), препорачливо е да се земе од производот по отворањето на пакетот, не се шири од и се надува тоа веднаш, тоа е препорачливо да се впие во топла вода за половина час за да се подобри производи жилавост и да се избегне воздух протекување;. 4. Било гумени производи (вклучувајќи и гуми) ќе природно течење.Ова е нормален феномен.Се обрне внимание на редовно надополнување;. 5. Препорачливо е дека инфлацијата не треба да надмине 80% за да се избегне воздух истекување предизвикана од повеќе од инфлација;. 6. Децата треба да се користат под надзор на возрасно лице, и да бидат сигурни да се носат живот јакна кога играте за да се избегнат несреќи. 1x брод. 1x воздушна пумпа. 2x гребло. 1x јаже. 1x леплива субвенција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите