.

.

TevraPet Активирате II Ентони и Штиклирајте Превенција за Кучиња | 8 Месеци Понудата | Лек за Третман и Контрола | Тематски Капки (X-Large 55+ lbs)

TevraPet Активирате II Ентони и Штиклирајте Превенција за Кучиња | 8 Месеци Понудата | Лек за Третман и Контрола

DEN 1000.80

Износ
Во продавницата.

Ветеринар квалитет - Содржи imidacloprid, permethrin и pyriproxyfen, активните состојки се наоѓаат во Водечки Бренд и доверени од страна на ветеринари насекаде.Repels - докажани за да се одвратат вошки (болви), ентони јајца, крлежи, гризе муви и комарци.Не е потребно да гризе!.Ефикасни и Моќни - Ова широк спектар ентони и штиклирајте тематски убива сите фази на вошки (болви), ентони јајца, крлежи, и вошки - и комарците.Лесен-за-примени - осум месец снабдување, користење месечна на вашето куче.Нема потреба да додадете по пливање или капење.Американската направи - со гордост се направени во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите