.

.

ZYSWP 1PCS Туш Носителот Вшмукување Чаша Дома Туш Прилагодлив Држач Вакуум Првенство Преносни Ѕид Рек Стојат Бања Прибор

ZYSWP 1PCS Туш Носителот Вшмукување Чаша Дома Туш Прилагодлив Држач Вакуум Првенство Преносни Ѕид Рек Стојат

DEN 1182.00

Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет TRP Материјал : Направен од Висок квалитет на TRP материјал, туш носител е издржлив, безбеден и еколошки заштитни.Лесен за Инсталација : Со вшмукување чаша дизајн, туш носител е слободен на ноктите и дупки, која има силна апсорпција taht не е лесно да падне.Обновливи и Перат : туш планината е еднократно и перат за повторна употреба.После миење и сушење, тоа може да се користи повторно.Силна носивоста : туш планината е светлина, лесно да го инсталирате, може да се залепи насекаде.Со силна носивоста, тоа е погоден за повеќето врнежи.Флексибилен и Лесен : туш носителот може да биде флексибилно смени висина и позиција на поддршка, така што луѓето.Висок Квалитет TRP Материјал : Направен од Висок квалитет на TRP материјал, туш носител е издржлив, безбеден и еколошки заштитни.Лесен за Инсталација : Со вшмукување чаша дизајн, туш носител е слободен на ноктите и дупки, која има силна апсорпција taht не е лесно да падне.Обновливи и Перат : туш планината е еднократно и перат за повторна употреба.После миење и сушење, тоа може да се користи повторно.Силна носивоста : туш планината е светлина, лесно да го инсталирате, може да се залепи насекаде.Со силна носивоста, тоа е погоден за повеќето врнежи.Флексибилен и Лесен : туш носителот може да биде флексибилно смени висина и позиција на поддршка, така што луѓето.Спецификации : Име на Производ : бања вшмукување чаша bracket Purpose : За туш стојат во bathroom Material : TPRColor : White Size : 6.2*3*4cm Package се Вклучени : 1 x Вшмукување Чаша Загради.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите