.

.

X-DREE 21mm Кол Бања Туш Лизгачки Вратата Ролери Тркало Макара Тркач 2 парчиња(Corredor де ла руеда де ла polea del rodillo de la puerta deslizante де ла ducha del cuarto де baño del diámetro де 21m m 2

X-DREE 21mm Кол Бања Туш Лизгачки Вратата Ролери Тркало Макара Тркач 2 парчиња(Corredor де ла руеда де ла polea

DEN 567.60

Износ
Во продавницата.

Пакет Содржина : - 2 x Ролери Врата, 1 x Хексадецимален Клуч; Тежина : 414g.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Пластика; Име На Производ : Ролери Врата.Главната Боја : Сребро на Ѕвонење, Бела; Ролери Дијаметар : 21mm/ 0.8".Вкупната Големина(Не Вклучуваат Ролери) : 80 x 41 x 16mm/3.1"x1.6"x0.6"(L*W*H)(Tamaño вкупно (не incluye rodillo) : 80 x 41 x 16 мм / 3.1' 'x1.6' 'x0.6' '(L * W * H).Одговара Стакло Дебелина : 6mm/ 0.24"(Ajuste del grosor del vidrio : 6mm / 0.24' '. 21mm Кол Бања Туш Лизгачки Вратата Ролери Тркало Макара Тркач 2pcs Designed со 4 пластични ролки, од не ' Рѓосувачки Челик клип менгеме, лесен и удобен за користење.Одговара за 6mm Дебелина на Стакло.Туш соба, бања делови за стакло лизгачки вратата макара стариот кружни едно тркало лизгачки имајќи ексцентричен фитинзи.Опис на Spanish Corredor де ла руеда де ла polea del rodillo de la puerta deslizante де ла ducha del cuarto де baño del diámetro де 21m м 2pcs Contenido del paquete : 2 x Rodillo de la puerta, 1 x Llave хексагонална; Peso : 414 g Material : Acero inoxidable, plástico; Nombre del producto : Rodillo де puerta Color директорот : tono plateado, БЛАН-O; diámetro del rodillo : 21 mm / 0.8' 'Tamaño вкупно (не incluye rodillo) : 80 x 41 x 16 мм / 3.1' 'x1.6' 'x0.6' '(L * W * H) Ajuste del grosor del vidrio : 6mm / 0.24' '.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите