.

.

ZHOUJIE Ритам Дизајн Ѕид Монтирани Туш Полица Трајни Кујна Бања Нерѓосувачки Челик Перфорација-Слободен Полица Во Купатило Ѕид (Боја : Бела, Големина : A)

ZHOUJIE Ритам Дизајн Ѕид Монтирани Туш Полица Трајни Кујна Бања Нерѓосувачки Челик Перфорација-Слободен Полица

DEN 670.80

Износ
Во продавницата.

72 инчен, Мило L : 10см/3.Зајакнување на простор за складирање : прошируваат складирање слој, и голем простор може да се повече и се става слободно.Заштитна ограда : човековата природа заштитна ограда дизајн, така што се става предмети не ќе падне.Лента на мозоци, вентилирани и влага-доказ.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Color : Црна, White Size : (За)(Lx W) 30*12cm/11.Инсталација : Користете вклучени лепило подлога да го инсталирате овој туш кошница во минути.Брзо и лесно монтирање, не вежба дупки е потребно, без штета на ѕидот.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Брзо и лесно монтирање, не вежба дупки е потребно, без штета на ѕидот.Можете лесно може да се продавница шампон, туш гел, сапун, бања сунѓер и жилети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите