.

.

FastUU Када Складирање Организатор, Бања Туш Рек Мат Црна 11.0 Х 4.7 во Модерна за Шампон Додатоци за Туш Пол

FastUU Када Складирање Организатор, Бања Туш Рек Мат Црна 11.0 Х 4.7 во Модерна за Шампон Додатоци за Туш Пол

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Мултифункционален складирање полица, зацврстување на товарот, висока температура отпор, погоден за бања и тоалет.Тоа може да се сместат туш гел, шампон, чистење и други предмети да се задржи на бања уредно и убави.Тоа може да биде директно инсталирана на туш пол, со туш главата сопствениците, кои лесно може да се поправи туш главата.Висина на чување решетката е прилагодлив, и може да се прилагоди на висината според сопствените навики.Овој производ усвојува премиум ABS, кои се трајни, отпорни на корозија и не рѓа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите