.

.

KLHHG од Нерѓосувачки Челик Кујнски Тоалет Тоалет Рек Ѕид Монтирани Туш кабина Складирање Кутија Шампон Rack (Големина : 50cm)

KLHHG од Нерѓосувачки Челик Кујнски Тоалет Тоалет Рек Ѕид Монтирани Туш кабина Складирање Кутија Шампон Rack

DEN 13487.28

Износ
Во продавницата.

Mutifuction се Прикаже Полици : се Направени од издржлив солидна нерѓосувачки челик материјал се осигурува дека оваа Бања Полиците можат да се користат за долги периоди без да се оштети.Тоа е голем вчитување капацитет водоотпорен и rustproof.Тоа е многу погоден за влажни средини.Доволно простор : Доволно простор за складирање и организирање на миење материјали,кујна gadget,декорација предмети,итн.што вашиот дом изгледа помалку преполни.Одлично решение за уредно пар погодност со стилски екранот.Разни Чување Полиците : Овие трајни,здрав,и разноврсна ѕид полиците ќе ви даде многу повеќе простор како слики,рамки,книги,играчки,награди,CD,видео записи,козметика или други колекционерски предмети.направи вашиот дом повеќе чисто и уредно.Лесен за инсталација : модерниот ѕид полици вклучува хардвер монтажа комплет.Само поправам со завртки се обезбедени,и овие ѕид полиците се подготвени да се облекуваат вашиот дом и животни средини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите