.

.

ZYSWP Туш Држачот за Ѕид за правилно Поставена Туш Носителот Бања Додаток 7-Брзо Прилагодливи Туш Заградата Лесен за Употреба

ZYSWP Туш Држачот за Ѕид за правилно Поставена Туш Носителот Бања Додаток 7-Брзо Прилагодливи Туш Заградата

DEN 1182.00

Износ
Во продавницата.

Тоа е лесно да се инсталира, брзо и ќе не е лесно оштетување на ѕидот.Тоа е модерен стил, мода и погодна за различни декоративни стилови.Направени на цврсти и издржливи пластика, цврсти и трајни, не е лесно да се скрши.Површината на монтажа седиште е мазна и нежна, која може да се обезбеди добар контакт.Тоа може да биде погодна за многу места, како што се семејството, дом, стан, хотел итн.Тоа е лесно да се инсталира, брзо и ќе не е лесно оштетување на ѕидот.Тоа е модерен стил, мода и погодна за различни декоративни стилови.Направени на цврсти и издржливи пластика, цврсти и трајни, не е лесно да се скрши.Површината на монтажа седиште е мазна и нежна, која може да се обезбеди добар контакт.Тоа може да биде погодна за многу места, како што се семејството, дом, стан, хотел итн.Материјал : plastic Surface Завршувањето на : Electroplated Package се Вклучени : 1 x Вшмукување чаша носителот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите