.

.

50Pcs 3 Големини Риболов Maggot Клипови Мамки Јадица за Риболов на Крап/Коса Апаратури - Сребро, L

50Pcs 3 Големини Риболов Maggot Клипови Мамки Јадица за Риболов на Крап/Коса Апаратури - Сребро, L

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Едноставен за употреба – се отвори клипот и конец за maggots, го затвори и да го дадат.На клипови кои се достапни во голем број на различни големини за да ги задоволат вашите потреби.Поголеми димензии ќе ви овозможи да се тема на толку многу maggots како што сакаат.На затворач fastens цврсто кон предниот дел на клипот правејќи го безбедно и лесно да се користи.Maggot клипови се совршени за користење на конвенционалните коса апаратури, или во врска со повеќе напредни кука поставите прозорци.Опис : - Едноставен за користење, – се отвори клипот и конец за maggots, го затвори и да го дадат. - Клипови се достапни во голем број на различни големини за да ги задоволат вашите потреби. - Поголеми димензии ќе ви овозможи да се тема на толку многу maggots како што сакаат. - На затворач fastens цврсто кон предниот дел на клипот правејќи го безбедно и лесно да се користи. - Maggot клипови се совршени за користење на конвенционалните коса апаратури, или во врска со повеќе напредни кука поставите прозорци. - Тие се големи риболов алатки во текот на летниот и зимскиот период.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Големина L(L x W) : Прибл. 1.5 x 1.1 cm/0.59 x 0.43 инчен - Големина M(L x W) : Прибл. 0.9 x 1.1 cm/0.35 x 0.43 инчен - Големина S(L x W) : Прибл. 0.8 x 1cm/0.31 x 0.39 inch Package Вклучува : 50 Парчиња Риболов Maggots Клипови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите