.

.

Боксер Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Боксер Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

DEN 1960.80

Износ
Во продавницата.

Ние препорачуваме перење откако пред носење.Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.МАТЕРИЈАЛ - Корални Руно Направени од полиестер.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.3 ПАРЧЕ КРПА SET - Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.Безбедна : Силна велкро затворање & трајни еластичен еластична бенд за прилагодливи и удобно се вклопуваат.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот.Сет вклучува : 1 Бања пешкир : 31.7"(15*22 CM) Топло answer : ___________________________ Note : - вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина, и светлината -за Било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас.И без разлика ладен или топол ден, останете атмосфера на сите цела година.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите