.

.

Dragonflies Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Dragonflies Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за

DEN 828.00

Износ
Во продавницата.

3 ПАРЧЕ КРПА SET - Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 инч.Со прилагодливи Лепенка и еластична ремени за која било големина.МАТЕРИЈАЛ - Корални Руно Направени од полиестер.Мека,дише,удобно ,абсорбента и не падне, без оштетување на косата и кожата-пријателски.И без разлика ладен или топол ден, останете атмосфера на сите цела година.Безбедна : Силна велкро затворање & трајни еластичен еластична бенд за прилагодливи и удобно се вклопуваат.Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машина перат/рака мие и сува.Оваа спа поставите станува помек секој пат кога тоа е машина измиени.Ние препорачуваме перење откако пред носење.Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите