.

.

Виножито Шарени Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Виножито Шарени Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за

DEN 993.60

Износ
Во продавницата.

Ние посветена на 100% задоволството на нашите клиенти.Со прилагодливи Лепенка и еластична ремени за која било големина.Оваа спа поставите станува помек секој пат кога тоа е машина измиени.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот.6"(25*65 CM) 1 Headband : 5.Затоа нашите крпи се издржливи и анти-бледнее, на боја исто така е повеќе светли и убави. - Не носат крзно,не исчезнат,мека и дише - Лесно да се земе и исклучување со велкро прицврстување - Машина Перат,ја Собори или Висат Сува.И без разлика ладен или топол ден, останете атмосфера на сите цела година.Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство.HF-RS-течност за намалување на системот може да се направи подобро постојаност на боја.5" x 60"(80*150 CM) 1 Сува Коса Капа : 9.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.7"(15*22 CM) Топло answer : ___________________________ Note : - вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина, и светлината -за Било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас.3 ПАРЧЕ КРПА SET - Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.5 инч, 1 Headband 8.Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.Разни Прилики Совршен за завиткување сами по релаксирачка бања и освежувачко туширање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите