.

.

Желка Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Желка Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

DEN 520.80

Износ
Во продавницата.

Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.5" x 60"(80*150 CM) 1 Сува Коса Капа : 9.Ние препорачуваме перење откако пред носење.Уживајте во пријатна момент cuddled во овој заврши.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите