.

.

LUCKYBUNNY 3PCS Симпатична Заби Работи Капа со Копче, Жени Мажи Дише Чипка Sweatband Работа Шапка Косата Маска

LUCKYBUNNY 3PCS Симпатична Заби Работи Капа со Копче, Жени Мажи Дише Чипка Sweatband Работа Шапка Косата Маска

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

100% Памук.Копче затворање. ★ Надгради Копчиња Дизајн Ублажување на Ушите Притисок ▶ На јамки може да оди околу копчиња на работа капа за да се обезбеди повеќе удобен начин да го носат.Згора на тоа, копчиња на страна може да се одржи во место.Нема повеќе да се грижите за проблемот на испаѓање кога тоа не е добро. ★ Памук Sweatband Апсорбира Потта Лесно ▶ Нашите унисекс работи шапка карактеристики внатрешна terrycloth sweatband, за да ги собере удобно околу главата без цедење, апсорбира влага брзо и да ја задржите вашиот челото удобно и да се исуши и да се спречи вашата коса од меша со вашата работа. ★ Чипка Дизајн Обезбеди Удобно се Вклопуваат ▶ Назад еластичен и прилагодлив вратоврска ви даде подобро се вклопуваат, чува работната шапка цврсто на место и, исто така, создава удобно се вклопуваат за долго ден.Оваа унисекс назад-вратоврска капа е совршен за двете професионални мажите и жените во различна област, и една големина одговара на сите. ★ Одлична Breathability & Повеќе Боја ▶ Направен од 100% памук, оваа капа обезбедува голема breathability и удобност, а сепак доволно издржливи за да трае низ многу мие.Оваа опремени работни капа додава совршен завршувањето на допир на вашата облека!Ги собереш сите на вашите омилени бои!. ★ Разноврсна Работи Капа за Различни Сцени ▶ Совршен во секојдневниот носи и сите видови на места како во убавината спа, истражувачки институции, фабрика, на лабораторија, јавни средини и така натаму.Тоа може да се користи како готвач шапка, убавината спа капа, chemo капа за губење на косата, итн.Одлично за подароци за вашите соработници или пријател!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите