.

.

XXIAO Премиум Квалитет Смешно Симпатична Дизајн Носот Облик Бања Туш Сапун Фармацевт Вшмукување Куки Новина Домаќинство Туш Гел со Вшмукување Куките

XXIAO Премиум Квалитет Смешно Симпатична Дизајн Носот Облик Бања Туш Сапун Фармацевт Вшмукување Куки Новина

DEN 1363.20

Износ
Во продавницата.

НЕ ИСТЕКУВА, НЕ КАПЕ : вие не мора да се грижите за течен сапун протекување поради дампинг.Смешно носот облик туш гел фармацевт.Материјал : ABS + силикони,Големина : околу 14 * 8.5 * 18 CM.Refilling може да биде лесно да се направи од страна на devissant капа на грбот.Со три вшмукување чаши и дупка во задниот за лесна инсталација. ★ Мерки на претпазливост : 1. Бидејќи изборот на производи се различни, ве молиме потврдете го на големина и боја.2. Проверете дали стоките се оштетени, по приемот на стоката.★ 24 часа услуги на клиентите : Ние ќе ви обезбедиме со услуги на клиентите во секое време.Карактеристики : Забава Носот Бања Туш Сапун Фармацевт w Вшмукување Hooks Brand Нови & Висок Квалитет.А чукнат, бруто и смешни фармацевт.Совршен уникатен подарок за некој во потребата на некои хумористични хигиена.Refilling може да се направи лесно со unscrewing капа на задниот дел на носот.Само притиснете го копчето за нос, и гел oozes надвор од правото nostril.Лесно refillable од unscrewing и замена на капа на грбот.Придава лесно да било каква рамна површина со вшмукување чаши или ноктите.Бруто но голема замолчени подарок идеја за момчиња и чукнат pranksters.Спецификација : Боја : кожата color Item големина : 193*128*73mm(макс)Нето тежина : 163g Packing содржина : 1 x Носот-Форма Туш Гел Фармацевт.

Параметрите на производот

Color:
skin color
Item size:
193*128*73mm(max)
Net weight:
163g
Packing content:
1 x Nose-Shape Shower Gel Dispenser :

Им се допаѓа и на купувачите