.

.

WYBW Безбедност Земи Бар -Бања Столче Ѕид Туш Столици Abs Ѕид Монтирани Туш Седиште Столче Виткање Промена Чевли Стол за Стари/Бремени Жени/Исклучен Против Пролизгува?

WYBW Безбедност Земи Бар -Бања Столче Ѕид Туш Столици Abs Ѕид Монтирани Туш Седиште Столче Виткање Промена

DEN 4701.60

Износ
Во продавницата.

[Материјал] : Нерѓосувачки Челик +Abs Пластика, Максималниот Капацитет на носивост на 115 Kg (Цврст Ѕид Инсталација). [Овозможува Безбедно и Комфорно Бањање /Туширање] : Силна Трајни Алуминиумска Рамка е Отпорен на Корозија, Длабоко Удобно Седиште Зголемува Безбедност и Стабилност, за Корисниците. [Карактеристики] : Безбедно, Удобно и Водоотпорен, Огради до Лесно за Чување и Простор за Заштеда, да врши усогласувања со Било Бања Оркестарот. [Високо-Квалитетни Не Се Лизга За Безбедност Бања Столче, Исклучен / Бремени Жени / Стари Лица Може Да Се Увери Употреба. [Производот е Погоден] : за Тушеви, соблекувални, Болници, Старечки Домови, Домови или на Други Места. ☆ Добредојдовте во Мојата Продавница, се Надевам дека Ќе Може да се Купи на Вашиот Сопствен Тоалет Безбедност Шини, со Висок Квалитет Бања Безбедност Шини Се Мавтајќи кон Вас!Треба да Стиска и Едноставна Инсталација, ве Молиме Прочитајте ги Инструкциите Внимателно Пред Инсталацијата, Доколку Постои Било каков Проблем во Процесот на Инсталација, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние Ќе се Обидеме потрудиме да им Служи на☆Графика Податоци Се Рачно Мери, Не Може да Биде 1-2 Единици на Грешка, ве Молиме да се Разбере☆Испраќање Време : 1-2 Дена,Проценето Време на Пристигнување : 12-25 Дена,Ако Имате Било какви Прашања,Pleet Контактирајте со Нас Веднаш,Ние Веднаш Ќе ви ги Реши сите Прашања во Врска со Производот,ви Благодариме!☆Ако Не Можете Да Ја Примите Вашата Нарачка Во Рок Од 30 Дена, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите