.

.

WYBW Безбедност Земи Бар -Бања Столче Виткање Ѕид-Монтирани Туш Столици и Столици Ѕид-Монтирани Дрвени Преклопен Туш Седиште Клупата Дрвена Клупа/Исклучен Туш Седиш?

WYBW Безбедност Земи Бар -Бања Столче Виткање Ѕид-Монтирани Туш Столици и Столици Ѕид-Монтирани Дрвени Преклопен

DEN 5275.20

Износ
Во продавницата.

8 cm Долги[Инсталација Метод] : Fix Нокти (Завртки)⊙ Овој Производ Само Продаде Туш Виткање Столици, Не Вклучувајќи Друг Производ Слики. [Обезбеди Безбедно и Удобно Туш/Туш] : на Трајни Алуминиумска Рамка е Отпорен на Корозија и на Длабоки и Удобни Седишта Зголемува Безбедноста и Стабилноста на Корисникот. [Применливи Простор] : Дневна Соба, Влезот, Ходникот, Спална Соба, Бања, Старечки Дом, Чевли Продавница.⊙ Кога Мерење Рачно, Производ Големина Може да Покажуваат Физички Грешка од 2-3 См.[Материјал] : Увезени Цврсто Дрво, од не ' Рѓосувачки Челик[Производ Големина] : Седиште : 32 cm Широк и 32. [Висок Квалитет Не Се Лизга За Безбедност Када] : Хендикепирани / Бремена Жена / Постара Личност. ☆ Добредојдовте во Мојата Продавница, се Надевам дека Ќе Може да се Купи на Вашиот Сопствен Тоалет Безбедност Шини, со Висок Квалитет Бања Безбедност Шини Се Мавтајќи кон Вас!☞ Име на производ : Бања Stool Advantages - Безбедно и Удобно Туш, Трајни, Водоотпорен и Rustproof. [Карактеристики] : Безбедно, Удобно, Водоотпорни, Лесно да се Свитка, Простор за Заштеда, Погоден за Секоја Бања Декорација.⊙ Времето за испорака е 10-15 Дена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите