.

.

Стела 3D Флорални Жанила Везени Солидна Чиста 70 x 72 Туш Завеса во Лен

Стела 3D Флорални Жанила Везени Солидна Чиста 70 x 72 Туш Завеса во Лен

DEN 736.56

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Висок квалитет, 100% полиестер платно е и функционален и модерен, додавајќи стил на вашата бања додека спречување на прекумерна влага.Се препорачува употреба со Туш Лагер.Мек лен како ткаенина со Домот, Везени Флорални Жанила Дизајн, Стела евоцира луксузно спа-како се чувствуваат, со луксузен хотел стил на вашата бања.Секој туш завеса има 12 засилен копчето дупки за бесење со туш завеса куки, туш завеса клипови или туш завеса прстени.Користење со лагер е препорачливо.Куки, Прстени, Лагер и Род се продава одделно.Направена со премија од 100% Памук ткаенини, обезбедува долготрајна употреба и издржливост.Елегантна и резолуцијата погледнете го прави лесно да се ажурира вашата бања оркестарот.Без грижи, оваа прекрасна туш завеса е издржлив и може да се перат дома во студена вода, нема кајгана.Се исуши или да се фрли во фен за кул како што е потребно.Едноставно, спокоен, и софистицирани, На Стела Везени Флорални Туш Завеса од Нежен Дома.Оваа прекрасна faux лен туш завеса има елегантен Везени Флорални Жанила Дизајн трчање низ туш завеса.Декоративни и деликатна на окото, може да висат оваа лен-изгледа туш завеса во секоја бања.Оваа туш завеса е извезена со Жанила Флорални Дизајн кој го меша убаво со било оркестарот шема.Работи одлично на било туш кабина род, криви прачка или тензија род, овој 70 инчен широк од 72 инчи долго туш завеса додава декоративни талент и визуелен интерес за било бања оркестарот.Секој туш завеса има 12 засилен buttonholes за бесење со туш завеса куки, туш завеса клипови, или туш завеса прстени Употреба на лагер е препорачливо.Лесно да се грижи за, машина перат туш завесата може да се мијат како што е потребно во ладна вода и се собори сува ниска.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите