.

.

Rubbermaid Комерцијални Производи Тенок Џим Пластични Правоаголна Ѓубре/Ѓубре Може со Venting Канали, 23 Литри, Црвена (1956189)

Rubbermaid Комерцијални Производи Тенок Џим Пластични Правоаголна Ѓубре/Ѓубре Може со Venting Канали, 23 Литри,

DEN 1007.76

Износ
Во продавницата.

НАПОР ТОРБА ОТСТРАНУВАЊЕ - Venting канали се направи отстранување на облоги од сад до 80% полесно, подобрување на продуктивноста и намалување на ризикот од повреда на грбот.ЃУБРЕ ТОРБА CINCHES - 4 торба cinches безбедна облоги околу рамката на садот и да се создаде брз, куп-слободен лагер промени.ЕРГОНОМСКИ РАЧКИ - Робусни рачки во основата и рамката на сад се спротивстави на кинење и да се подобри контролата додека кревање и празнење.СТРУКТУРНИТЕ РЕБРА - Rib-зајакната rim се противи дробење додека чекор дизајн спречува притискање кога вгнездени.ТЕШКИ ГРАДЕЖНИ - Направена на највисок квалитет на комерцијални одделение материјали за супериорен издржливост.СОВРШЕН ВО СЕКОЈ ПРОСТОР - Одлично во секоја enviornment, од комерцијални бизниси и restuarants, до вашиот дом кујна, гаража, или бања.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ОБЛИК - Висок и тенок профил на сад овозможува да зачувате простор и да остане надвор од вашиот начин.ДОДАТОЦИ на РАСПОЛАГАЊЕ - Замав капаци, рециклирање капаци, тркала dollies, чистење caddies, и повеќе се достапни за овие кутии.Проверете "Од Производителот" подолу!.НАПРАВЕНИ ВО САД Признати како "Бренд на Векот", Rubbermaid е еден од само 100 компании именуван како да има влијание врз Американскиот начин на живот.RCP производи се направени во Винчестер, Вирџинија.ДИМЕНЗИИ - 11" x 22" x 30".Боја : Црвена | Шема Име : Bin Тенок Џим ѓубре лименки, и канти се дизајнирани со 4 изградена-во venting канали кои создаваат струење низ сад.Оваа циркулацијата на воздух се намалува вакуум ефект што се случува кога кревање надвор облоги на традиционалната containers.By намалување на повлече сила потребна да се укине од облоги и до 80%, Слим Џим сад ја подобрува продуктивноста и го намалува ризикот од повреда.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите