.

.

Клипови Топла Продажба Божиќ Круна Удар Занает Круна 7.2 cm/4.8 см/3,5 cm/2.5 cm/1,5 см Дупка Удар Бележник Хартија Перфоратор Децата DIY - (Боја: 0.8 cm)

Клипови Топла Продажба Божиќ Круна Удар Занает Круна 7.2 cm/4.8 см/3,5 cm/2.5 cm/1,5 см Дупка Удар Бележник

DEN 2157.60

Износ
Во продавницата.

Боја : 0.8 cm.Пакетот Вклучува : 1pc/картичка.Идеален за ЕВА пена,хартија изработката projrcts,училиште белешки и честитки.Декорација на училиште белешки и подарок ознаки.лесно да се справи со своите лост удирање акција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите