.

.

Јас Паузира Мојот к-Драма за да се биде тука К-Поп корејската Култура Гроздобер Божиќ Украс

Јас Паузира Мојот к-Драма за да се биде тука К-Поп корејската Култура Гроздобер Божиќ Украс

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Направена од трајни МЕДИЈАПАН со висок сјај пластични заврши така што вашите дизајни трае цел живот.Vibrantly печатени од раб до раб, преку Сублимација.Производ Димензии : Круг 2.75" високи; Ѕвезда, 3.25" високи.Јас паузира мојот к-драма за да се биде тука К-Поп корејската Култура Гроздобер Божиќ Украс.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите