.

.

Стариот Свет Божиќ Разнесени Стакло Украс со S-Кука и Подарок Кутија, Божиќ Колекција (Seahorse)

Стариот Свет Божиќ Разнесени Стакло Украс со S-Кука и Подарок Кутија, Божиќ Колекција (Seahorse)

DEN 406.32

Износ
Во продавницата.

Со појавување на S-кука и подарок кутија се вклучени, ова е одлично поставено.Страна направена во вековната традиција на користење на техники кои се појавиле во 1800-тите, Стариот Свет Божиќ нуди најобемно и најсаканите колекција со повеќе од 1,400 заштитен дизајни.Стопена стакло е устата разнесени во фино врежан калапи се направени исклучиво за Стариот Свет Божиќ.Украси се сите рака-насликани и glittered во серија на трудо-интензивните чекори за да се постигне убави креации.Околу 4.5 инчи x 2 инчи.Стариот Свет Божиќ Разнесени Стакло Украс со S-Кука и Подарок Кутија, Божиќ Колекција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите