.

.

Радост За Светот Pembroke Велшки Corgi Santas Малку Yelper Куче Полски Стакло Божиќ Украс

Радост За Светот Pembroke Велшки Corgi Santas Малку Yelper Куче Полски Стакло Божиќ Украс

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Радост за Светот.Pembroke Велшки Corgi Santas Малку Yelper Куче Полски Стакло Божиќ Украс.Сосема Нов во Оригинално Пакување.Дедо мраз е Малку Yelper Pembroke Велшки Corgi Украс.Секој украс е рачно насликани со сложена раса детали од полски занаетчии.Направени од устата разнесени стакло.Вклучува оригиналните производители кутија и пакување.Направени од страна на Радост на Светот.Секој украс е толку убави на грбот, како што е на предната страна, кој е зошто секоја парче трае 7-10 работни дена за да се заврши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите