.

.

OMA Жирафа Маска Африканските Сафари Џунглата Ѕид Виси Оркестарот Страна се Насликани

OMA Жирафа Маска Африканските Сафари Џунглата Ѕид Виси Оркестарот Страна се Насликани

DEN 1334.40

Износ
Во продавницата.

Африкански Ѕид Маска Дома Декор Рака Врежан И Рачно Насликани Од Страна На Квалификувани Занаетчии - Фер Трговија Објект.Карактеристики Детални Резба и Бои - Совршена За Било Tiki Оркестарот.Одличен За Секој Љубител На Животните; Убаво Акцент Парче За Африканско Сафари Оркестарот.Димензии : 39" H x 7"W; Материјали : Цврсто Дрво.ОРИГИНАЛНИОТ OMA БРЕНД.OMA е регистриран бренд со САД за Патенти и Трговски марки.Нашето лого, брендот и слоганот се сите заштитени права на интелектуална сопственост.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите