.

.

Colcolo 5 Компјутери Мулти Бои Плетен Ратан Топки, Градина, Свадба, Партија Декоративни Занаети, Вазна, Спојници, Зајаци, Папагал, Птица Играчки (7CM, Беж,Кафеава,Природни)

Colcolo 5 Компјутери Мулти Бои Плетен Ратан Топки, Градина, Свадба, Партија Декоративни Занаети, Вазна, Спојници,

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Одличен за свадба, роденден, Божиќ, фестивал, дом, канцеларија, продавница, хотел, дневна соба, градинка, ресторан, други големи активности украси, фото реквизити и др.Одлично За Свадбена Церемонија, Свадба Маса Украс, Домашна Градина Декорација, празник декоративни чинии или вазни ,Виси Оркестарот, исто така, да одговара за пет играчки, особено птици папагал кафез џвакање играчка итн.Природни материјали, добра завршница, рачно ткаени целосната на стариот занает стил.Многу убава виси украс за елка, која може да ви помогне да декорирате вашиот дом добро.Природната Љубов Срце Облик Ратан Плетен Топката Украси.Опис : - Природни Љубов Срце Облик Ратан Плетен Топката Украси - Одлично За Свадбена Церемонија, Свадба Маса Украс, Домашна Градина Декорација, празник декоративни чинии или вазни ,Виси Оркестарот, исто така, да одговара за пет играчки, особено птици папагал кафез џвакање играчка итн. - Природни материјали, добра завршница, рачно ткаени целосната на стариот занает стил. - Одлично за свадба, роденден, Божиќ, фестивал, дом, канцеларија, продавница, хотел, дневна соба, градинка, ресторан, други големи активности украси, фото реквизити и др. - Многу убава виси украс за елка, која може да ви помогне да декорирате вашиот дом добро.Спецификација : - Материјал : Ратан - Боја : како на Сликата Shown Size Табела : Дијаметар Големина : Прибл. 7 cm/ 2.76 inch Package Вклучува : 5 Pack Природни Ратан Плетен Balls Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите