.

.

Децата Цртан Филм Електрична Четка За Заби Домаќинство Ултразвучно Мека Коса Електрична Четка За Заби Портокал-Англиски Блистер Картичка Пакет

Децата Цртан Филм Електрична Четка За Заби Домаќинство Ултразвучно Мека Коса Електрична Четка За Заби Портокал-Англиски

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Вклучува батерија рачка, полнач и чувствителни четка главата.Тркалезна четка глава со меки влакна, кои може да се ротира и oscillated за подобро чистење.Ги отстранува повеќе плакети од прирачник четка за заби, со здрава насмевка.Електрична четка за заби со тајмерот за да им помогнат на децата да заврши четкање за две минути.Се задоволат различните орална нега потреби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите